Satış Tam Destek

Eğlenceye En Kestirme Yol

“Eğlenceye En Kestirme Yol” sloganıyla hayata geçen GeceGezgini, tüm etkinlik sahiplerine en güncel ve uygun dijital bilet ve hizmet satış çözümlerini sunar.

Tam Destek

Etkinliklerinizin pazarlanması, online satış ve istatistikleri ile GeceGezgini, pratik ve yenilikçi modeller sağlar.

Etkinlik Oluşturma

Etkinlik takvimini oluşturma ve kendi planını yönetme gibi fonksiyonların görülebildiği yönetici paneli ile etkinliklerinizi anlık takip edebilirsiniz.

Tanıtım ve Pazarlama

GeceGezgini, geniş sosyal medya hesapları ve etkinlik habercisi ile etkinliğinizin daha fazla erişim almasına katkıda bulunur.

Kolay ve Hızlı Giriş Kontrolü

E-posta adresine gönderilen ve mobil cihazdan okutulan Dijital Bilet sayesinde etkinliğinize kolay ve hızlı şekilde giriş sağlanır.

Raporlama

Tüm bilet satış istatistiklerinin en güncel haline dilediğiniz zaman ulaşabilir, detaylı filtreleme sistemi sayesinde ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz.

Ve Dahası

Gelişmiş yönetim panelleri, güçlü promosyon kanalları ve yenilikçi özellikleri ile GeceGezgini tüm etkinlik sahipleri için büyük kolaylık ve avantajlar sunmaya devam ediyor.

Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz. Çerezlerin nasıl kontrol edileceği dahil, daha fazla bilgi edinmek için buraya bakın

Kapat ve Kabul et