Sıkça Sorulan Sorular Gezginler'in Merak Ettikleri

GeceGezgini, dijital bilet sağlayan bir satış sitesidir. Dijital bilet, fiks menü, ücretli giriş, minimum harcamali hizmetler ,ozel paket gibi GeceGezgini’nin tüm hizmetlerini kapsayan ve size özgün QR kod ve pdf formatında oluşturulmuş elektronik bir belgedir. Satın alma işleminizden hemen sonra GeceGezgini ’ne kayıtlı e-posta adresinize gönderilir.

GeceGezgini’nden bilet satın almak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmanız, biletlerinizi takip edebilme ve herhangi bir sorun yaşadığınızda size yardımcı olmamız için önemlidir. Bilet satın almadan önce, profil sayfanızdaki adres ve kredi kartı bilgilerinizi doldurmuş olmanız daha sonraki bilet alımlarını kolaylaştıracaktır.

Satın alma işleminizden hemen sonra, satın aldığınız biletleriniz ve QR kodunuz, GeceGezgin’ine kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Mobil cihazınızdan gösterebileceğiniz QR kod, etkinliğe hızlı ve kolay şekilde giriş yapabilmenizi sağlar. Satın alma işleminin yapıldığı kredi kartınız ve kimliğiniz yanınızda olmalıdır.

Öncelikle, e-postanızın gelen kutusunda dijital biletiniz ile ilgili mailimizi bulamıyorsanız lütfen gereksiz (junk ve spam ) kutunuzu kontrol ediniz. Başarılı sonuçlanan satın alma işlemlerinde, SMS ve mail ile bilgi gönderilir. Profil sayfanızdaki biletlerim bölümünden başarıyla tamamlanmış satın alımların bilgisine ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız destek@gecegezgini.com ‘a mail atabilir ya da destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet, tüm etkinliklerin ücretlerine KDV dahildir.

Biletlerinizi kredi kartınızla ile satın alabilirsiniz. Visa ve Mastercard kabul edilmektedir.

GeceGezgini, kişisel bilgi ve kredi kartı bilgilerinizi, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile uzman personeli ve gelişmiş alt yapısıyla sistemi ile korur.

Satın alma işlemi sırasın hata mesajları ile karşılaşırsanız, yanlış kredi kartı bilgileri girmiş veya bankanızın onay süreci dolmuş olabilir. Lütfen aşağıdaki maddeleri gözden geçirip tekrar deneyiniz; Kredi Kartınızın limiti yeterli mi? Kredi kartı numarası, CVC ve geçerlilik tarihi doğru girildi mi? Kredi kartınız online ödemelere açık mı ?

GeceGezgini, devlet kurumlarınca tanımlanmış mücbir sebepler ve/ya organizatörün etkinliği iptali söz konusu değil ise etkinlik başlangıç saatinden 48 saat öncesine kadar yapılan taleplerde %3 iptal hizmet bedeli keserek iade yapar. Satın alınan biletle ilgili değişiklikler, ancak aynı etkinliklerin eş değer bedelindeki biletleri için geçerlidir. İade ve değişiklik talepleriniz için çalışma saatleri(Pazar haftanın her Günü 10:00 - 18:00) içinde destek hattımız ile iletişime geçebilir veya destek@gecegezgini.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Son 48 saat içinde satın alınmış hizmetlerde herhangi bir değişiklik ya da iade yapılamaz. Etkinlik tarih ve içerik değişikliği durumlarında, organizatörün belirlediği kurallar dışında değişiklik söz konusu değildir.

Etkinliklerdeki kampanya ve indirimler etkinlik organizatörü tarafından belirlenmektedir. Etkinliklere ait tüm kampanya ve indirimlerle ilgili bilgilere etkinlik detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Biletleri sepetine atan kişi 15 dk içerisinde satın alma işlemini tamamlamazsa seçilmiş olan hizmet otomatik olarak düşer ve tekrardan satışa sunulur. Bu süre, bilet satın almak isteyen başka insanların hakkını korumak için uygulanmaktadır.

Etkinlik başına tek kategoriden tek seferde satın alınabilecek bilet adedi 10 adettir . Etkinlik organizatörü tarafından belirlenir. Grup satışları için destek hattımız ile iletişime geçebilir veya destek@gecegezgini.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hayır, GeceGezgini kesinleşmiş etkinliklerin bilet, özel paketleri güvenli şekilde aldıktan sonra, satılmış hizmetlerin detayları ile ilgili organizatör veya işletmeyle görüşmek için yönlendirir. Sadece rezervasyon hizmeti yapılmamaktadır.

Hayır, bilet satışları sadece gecegezgini.com üzerinden ve bazı etkinlikler için satış gişelerinden gerçekleştirilmektedir. Ofislerde sadece operasyonlar yönetilmektedir.

Etkinliklerinizi sepete attıktan sonra 15 dakika içinde satın alma işlemini tamamlamanız beklenir. Bu süre, bilet satın almak isteyen başka insanların hakkını korumak için uygulanmaktadır. 15 dk içerisinde satın alma işlemi tamamlanmamışsa seçilmiş olan hizmet otomatik olarak düşer ve tekrardan satışa sunulur.

Özel durumlar dışında gecegezgini.com’un internet satışlarında size verilen hizmet ve kullanım masrafları için ayrıca ücret tahsil edilmemektedir. Alınacak bir işlem ücreti olacak ise hizmeti satın almadan önce karşınıza not olarak çıkacaktır.

Etkinlikler için geçerli olan yaş sınırlandırmalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Uygulanan bilet politikası tamamen organizasyon sahibinin inisiyatifindedir. Etkinliklerde aksi belirtilmediği sürece çocuklar için de bilet alınması zorunludur. Çocuklar için uygulanacak herhangi bir ayrıcalık var ise etkinlik detaylarında belirtilecektir.

Etkinlik başına tek kategoriden tek seferde satın alınabilecek Hizmet - Dijital Bilet adedi 10 adettir, ayrıcana gecegezgini için ayrılmış toplam bilet sayısı etkinlik organizatörü tarafından belirlenir. Grup satışları için destek hattımız ile iletişime geçebilir veya destek@gecegezgini.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet - Dijital Biletinizi, etkinlik başlangıç saatinden 48 saat öncesine kadar iptal ve iade talebinde bulunabilirsiniz. %3 iptal hizmet bedeli kesilerek paranız iade edilecektir. Satın alınan biletle ilgili değişiklikler, ancak aynı etkinliklerin eş değer bedelindeki biletleri için geçerlidir. İade ve değişiklik talepleriniz için çalışma saatleri (Pazar haftanın her Günü 10:00 - 18:00) içinde destek hattımız ile iletişime geçebilir veya destek@gecegezgini.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Son 48 saat içinde satın alınmış hizmetlerde herhangi bir değişiklik yada iade yapılamaz.

Satın alınan Hizmet - Dijital Bilet iptal ya da iade işlemi, sadece devlet kurumlarınca duyurulmuş tanımlanmış mücbir sebep durumunda ve/ya organizatörün etkinliği iptal etmesi ile yapılır. Etkinlik başlangıç saatinden 48 saat öncesine kadar yapılan iptal ve iade taleplerinde %3 iptal hizmet bedeli kesilerek iade yapılır. Son 48 saat içinde yapılan iptal ve iade taleplerinde iade ve iptal işlemi yapılmayacaktır. Etkinlikler, etkinlik organizatörü tarafından çeşitli nedenlerle ertelenebilir veya iptal edilebilir. Bir etkinlik tarihi/mekanı/saati değiştirildiğinde, uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve güncel bilgi tarafınıza ulaştırılacaktır. Bir etkinlik iptal edildiğinde satılan Hizmet - Dijital Biletlerin iadesi ödeme yapılan kredi kartınıza en kısa sürede iade yapılır. Bilet alırken veya üye olurken vereceğiniz cep telefonu numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda size ulaşmamızı kolaylaştırır. Lütfen, güncel cep telefonu ve mail bilgilerinizi verdiğinizden emin ol. Bir gösteri ertelenir veya iptal edilirse, gösteri mekânı veya organizatör geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Gecegezgini.com üzerinden etkinlik sayfasına giriş yaparak mekânın adres bilgilerine ulaşabilir, haritadan yerini görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

GeceGezginiFoto Magazin bölümündeki arama motorundan fotoğrafın çekildiği mekânın adını ve tarihini seçerek fotoğrafa ulaşabilir, favorilerinize ekleyebilir, sosyal medyada paylaşımda bulunabilir ve bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Etkinlik alanında çekilen fotoğraflar sözlü izniniz doğrultusunda GeceGezgini Foto Magazin sayfasına yüklenir ve yayınlanır. Fotoğrafınızın yayınlanmasını istemiyorsanız, GeceGezgini Foto Magazin sayfasındaki fotoğrafınızın yer aldığı albüm bilgilerini, destek hattımız arayarak yada destek@gecegezgini.com ‘a mail atarak paylaşmanız yeterlidir.

Bildirim Sms'lerinizin gelmesini istemiyorsanız “AYAZ IPTAL LHJNI” yazıp 4609’a göndererek sms'lerinizi iptal edebilirsiniz.

Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz. Çerezlerin nasıl kontrol edileceği dahil, daha fazla bilgi edinmek için buraya bakın

Kapat ve Kabul et