Kurumsal Destek

Bir işletme sahibiyseniz ve etkinliğinizin gerekli planlaması ve şartları yerine getirildiyse GeceGezgini kuralları çerçevesinde hazırlanan posterinizle birlikte Etkinlilerim sayfasından etkinlik ekleyebilirsiniz.

GeceGezgini ekibi, etkinlikler için profesyonel afiş ve poster servisi vermektedir. Servis detayı için destek@gecegezgini.com ‘a mail atabilir ya da destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurunuz yönetici kontrolünden geçtikten en geç 24 saat içinde yayınlanmaya başlar.

Etkinliğinizin gerekli planlaması ve şartları yerine getirildiyse etkinliğinizi istediğiniz zaman girebilirsiniz.

Hayır.

Evet, kriterlerimize uygun olan tüm etkinliklerinizi paylaşabilirsiniz.

GeceGezgini kesinleşmiş ve satış sözleşmesi yapılmış etkinliklerin bilet, özel paketleri güvenli şekilde satışa çıkartabileceğiniz bir çözüm ortağınızdır. Sadece satılmış hizmetlerin detayları ile ilgili organizatör veya işletmeyle görüşmek üzere müşteriyi yönlendirir. Sadece rezervasyon hizmeti yapılmamaktadır.

Etkinliğinizi düzenlerken, size sunulan ücret kategorileri seçimi doğrultusunda Satış Sözleşmenizi isteyebilir, Gece Gezgini’nde satışa çıkabilirsiniz. Vermeniz gereken GeceGezgini indirim oranları etkinlik düzenleme sayfanızda verilmiştir. Alternatif teklifleriniz ve sezonluk özel sözleşmeler için destek@gecegezgini.com ‘a mail atarak ya da destek hattımızı arayarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Onaylanmış etkinliklerinizin iptali söz konusu olduğunda size sunduğumuz panel üzerinden etkinliğinizi pasif hala getirerek yayından kaldırabilirsiniz. GeceGezgini, satılmış biletleriniz var ise, %3 iptal hizmet bedelini tarafınıza faturalandırılacaktır.

Etkinliklerinizin değişiklerini profil sayfanızdaki etkinlerim bölümünden yapabilirsiniz. Ancak etkinlik ile ilgili değişiklik yapıldığı takdirde tekrar yönetici onayı almanız gerekir.

Evet, reklam verebilirsiniz. Lütfen reklam, tanıtım pazarlama bölümünden alternatifleri inceleyip destek@gecegezgini.com ‘a mail atabilir ya da destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Giriş işlemlerinden formu doldurup öncelikle üye olmalısınız. Bilgilerinizin doğru ve güncel olmasına dikkat ediniz. Üyelik işleminiz bittikten sonra profil sayfanızdan kurumsal üyelik bölümünden, kurumsal üyelik için gerekli diğer bilgileri doldurarak talepte bulunabilirsiniz. GeceGezgini ekibi bilgilerinizi kontrol ettikten sonra kurumsal üyeliğinizi onaylayarak GeceGezgininin kurumsal üyesi olacaksınız . GeceGezgini Ekibi ile işletmenizi mekânınızı kurumsal kimliğinize tanıtabilir, etkinliklerinizi girebilir, güvenli şeklide etkinliklerinizin bilet – hizmet – paket satışlarını satışa çıkartabilirsiniz .

Ücretsiz etkinlik duyurunuz, yönetici kontrolünden geçtikten en geç 24 saat içinde yayınlanmaya başlar. Satışa sunulan etkinlikler ise bilgilerin ulaştırılması ve kontrolü ardından 3 iş günü içinde yayınlanır.

Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz. Çerezlerin nasıl kontrol edileceği dahil, daha fazla bilgi edinmek için buraya bakın

Kapat ve Kabul et