Pazarlama ve Tanıtım GeceGezgini Hizmetleri

Etkinlik Ekleme

GeceGezgini’ne etkinlik eklemek hem çok kolay ve hem de ücretsiz!

Tek yapmanız gereken sitemize üye olduktan sonra kurumsal üyelik işlemlerinizi tamamlayıp istenilen koşullar doğrultusunda kolayca etkinliğinizi eklemek.

GeceGezgini’nde, etkinliğinize özel tanıtım ve satış sayfanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Sayfanızda etkinlik içeriği, görselleri ve videoları, fiyatı, mekân bilgileri ve daha fazlası yer alır. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra etkinliğiniz GeceGezgini’nde en kısa sürede yayınlanarak hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olur.

GeceGezgini Reklam Alanları

GeceGezgini Reklam Alanları ile etkinliğinizi öne çıkarın!

GeceGezgini.com'da bulunan banner alanlarında reklam vererek etkinlik, mekân ve tanıtımını yapmak istediğiniz markanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

GeceGezgini reklam alanları, ana sayfadaki Pop Up ve Mega Slider ve ana sayfa ile alt sayfalardaki her 4 saniyede değişen Banner alanlarından oluşmaktadır.

Sosyal Medyada Tanıtım

GeceGezgini Sosyal Medya ağı ile etkinlik paylaşımlarınızı güçlendirin!

Arzu ederseniz , etkinliğinizin tanıtım ve pazarlaması gecegezgini.com ile birlikte GeceGezgini Facebook, Instagram, Twitter ve Google + sayfalarından yapılan profesyonel gönderilerle, etkinliğinizin sosyal medya paylaşımları arttırılır.

Yaptıklarımızdan bazıları şöyle;

  • Etkinliğe özel, doğrudan satışa yönlendiren post'lar
  • İlgili Sanatçı, mekan ve organizatör post'ları
  • Fotoğraf albümleri ve video paylaşımları

Gezgin Foto Magazin

Foto Magazin ile etkinliklerinizin paylaşımı daha da kuvvetlensin!

GeceGezgini Foto Magazin ile etkinlikleriniz, misafirlerinizin sadece hafızalarında bir anı olarak kalmayarak, kendi sosyal medyalarında da paylaşabilecekleri bir fotoğraf albümüne dönüşür.

GeceGezgini profesyonel fotografçısı tarafından mekanınızda misafirlerinizden sözlü izin alınarak çekilen fotoğraflar GeceGezgini.com da yayınlanır.

Misafirleriniz GeceGezgini Foto Magazin’de bulunan fotoğrafları favorilere ekleyebilir, indirilebilir veya kullanıcıların kendi sosyal medya kanallarından paylaşabilir.

GeceGezgini Etkinlik Habercisi

GeceGezgini Etkinlik Habercisi ile etkinliklerinizin tanıtımını artırın!

Etkinlik Habercisi, etkinliğinize özel promosyon ve kampanya duyurularını sms ve tanıtım e-postalarını, profesyonel olarak hazırlanmış görseller ve metinlerle yaş, ilgi alanları, meslek bilgileri, şehir gibi filtreler kullanılarak hedef kitlelere ulaştırır.

Ek Hizmetlerimiz

Afiş- Poster- Tasarım Servisi

Mekanınızın ya da etkinliklerinizin tanıtımı için GeceGezgini başta olmak üzere belirlediğiniz alanlarda gerekli ölçü ve çözünürlükte banner, broşür, katalog, afiş ve poster çalışmaları, sosyal medya paylaşımlarına ve basıma uygun tasarlanır.

Video- Fotoğraf Çekimi Servisi

Mekân ve etkinlikleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarla fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirilir, gerekli düzenlemeler sonrası teslim edilir.

Sosyal Medya Servisi

Sosyal medyanız, profesyonel ekibimiz tarafından yönetilebilir, bütçenize en uygun yönetim ve raporlama sistemi ile akıllı filtreler belirlenen potansiyel müşterinize ulaşmanız sağlanır.

Site Ziyaretçi İstatistikleri

Toplam Ziyaret 672,510 75,095 (Son 1 Ay)
Kadın - Erkek Oranı (%) Kadın %56 Erkek %44
Hangi Şehirden Ziyaret Izmir %46 Bodrum %29 Istanbul %25
Hangi Cihazdan Ziyaret Desktop %14 Mobile %84 Tablet %2

Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz. Çerezlerin nasıl kontrol edileceği dahil, daha fazla bilgi edinmek için buraya bakın

Kapat ve Kabul et